Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Навантаження на школярів збільшуються!

Навантаження на школярів збільшуються!

В останні роки батьки і працівники наукових медичних центрів б'ють тривогу: дитячому організму все складніше справлятися з постійно зростаючим навантаженням шкільної програми.

Так, згідно з "Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПін 5.5.2.008-01, час, покладене для виконання домашніх завдань для дитини 2-го класу становить 45 хв., Для дитини 3 - го класу - 1 година, 10 хвилин. Але багато батьків погодяться з тим, що для того, щоб добре вчитися, дитині потрібно витратити набагато більше даного часу!    

Недотримання санітарно-гігієнічних вимог, несприятлива екологічна обстановка, збільшення навчальних навантажень і обсягу домашнього завдання, - все це явно позначається на стані дитячого здоров'я. У 50% дітей шкільного віку відзначаються відхилення у розвитку опорно-рухового апарату.    

І поки ці глобальні вирішуються на державному рівні, завдання батьків - зберегти здоров'я своєї дитини зараз.    

Одним із способів вирішення проблеми є правильна організація домашньої навчальної роботи.  

Аспектів такої організації безліч, але однією з головних складових є організація робочого місця:  

1. Робочий простір малюка (стіл і стілець) повинне відповідати зростанню дитини (згідно з вимогами документа, який згадувався вище, а також у відповідності з ГОСТом 11015-93).   tablichka

2. Матеріали повинні відповідати вимогам нормативів при виготовленні дитячих меблів.    

Розробляючи наші парти-"Растішка", ми не тільки врахували ці вимоги, але вивчили інтереси батьків у відношенні практичності:    

1. Малюк росте швидко, і в школі дітей просто переводять з класу в клас. Різні класи обладнані під різні категорії ростових груп, відповідно, чим старше клас - тим вище парти зі стільцями. Міняти кожні кілька років парту будинку - майже нереально. Тому парти "Школярик" регулюються по висоті в чотирьох положеннях і підходять дітям зростанням від 100 до 160 см. Є також збільшувач висоти парти, який дозволяє використовувати парту навіть підліткам зростанням 160-175 см (згідно ростової табличці, дивіться вище).  

2. 100% еко-меблі. Ні Калп хімії!   Для виготовлення парт "Школярик" використовуються два природних матеріалу, які не можуть викликати алергію: бук + лляне масло для покриття. Завдяки таким матеріалам парти дуже легко відновлюються після механічних пошкоджень.

Якщо дитина вдарили або подряпав парту, та так сильно, що залишилися сліди творчості, то зробити парту новенької - справа кількох хвилин: необхідно наждачним шкіркою обробити пошкоджену ділянку, змахнути пил, і змоченою у лляному маслі (якщо немає лляного, то можна в соняшниковій рафінованій ) ганчірочкою протерти поверхню. Олія усмоктується протягом 15-20 хвилин. Готово!    

3. Похила стільниця парти формує правильний кут зору, завдяки чому при читанні оченята не втомлюються.

 Парта з натурального дерева служить довгі-довгі роки, оберігаючи здоров'я дитини.  

Досить жити пластмасовим життям! Вибирайте краще!