Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Матрац в ліжечко дитині - поради з вибору.

Матрац в ліжечко дитині - поради з вибору.

Почнемо з вибору матраца в ліжечко для новонародженого.
У перші місяці свого життя дитина проводить дуже багато часу у положенні лежачи, тому дуже важливо правильно обладнати спальне місце малюка. Від того наскільки спокійно і комфортно спить дитина залежить його здоров'я, а також спокій і настрій його батьків. Але не тільки комфорт важливий для немовляти, необхідно забезпечити правильне положення хребта дитини під час сну.

Дитячі ортопеди рекомендують вибирати для самих маленьких більш жорсткі матраци. Саме рівна, досить жорстка поверхня матраца допоможе правильно сформуватися хребту малюка і дозволить в майбутньому уникнути таких проблем як сколіоз та інші захворювання опорно-рухового апарату. Ще одним важливим критерієм для вибору матраца в дитяче ліжечко служить екологічність і гіпоалергенність матеріалів, з яких він зроблений. Наповнювачем для матраца в ліжечко може служити кокосове волокно, натуральний латекс, а також поєднання цих матеріалів.

Компанія Катеринославські Меблеві Майстерні розробила цілу серію матраців для немовлят від народження до чотирьох років. Ця серія називається Baby Comfort і в даний час вона складається з чотирьох моделей. Всі матраци серії Baby Comfort відповідають основним критеріям вибору матраца в ліжечко малюка.

Матраци серії Baby Comfort володіють високим ортопедичним ефектом, а значить, сприяють профілактиці захворювань хребта і допомагають сформувати правильну поставу. Крім того, ці матраци зроблені з натуральних матеріалів, які є екологічно чистими і не викликають алергію. Так, дитячий матрац у ліжечко Cocos Comfort складається з шарів кокосового волокна і натурального льону, матрац Latex Lux містить натуральний перфорований латекс, а матрац Latex Comfort містить кокосовий шар з одного боку, а латексний з іншого. Завдяки цьому, такий матрац можна використовувати більш жорсткою кокосовою стороною до року малюка, а після року перевертати на більш м'яку, латексну сторону. Кожен матрац серії Baby Comfort поміщений в знімний чохол, який не промокає і легко переться при температурі 30 градусів.

Компанія Катеринославські Меблеві Майстерні рекомендує вибирати матрац у ліжечко новонародженої дитини з серії Baby Comfort.

По мірі росту дитини, він стає все більш активним, в цей же час продовжує формуватися його кісткова система і опорно-руховий апарат, на яку зростає навантаження. У дошкільному та шкільному віці теж дуже важливо не допустити розвитку хвороб хребта, тому до обладнання спального місця дошкільника і школяра треба підійти відповідально. Ортопедічность матраців для дітей від чотирьох років добре забезпечують пружинні блоки Bonnel або Pocket Spring, в поєднанні з кокосовим волокном, натуральним льоном, а також сучасним високоякісним наповнювачем Naturfoam. Для дітей більш старшого віку теж дуже важлива екологічність і гіпоалергенність матеріалів матраца.


Враховуючи всі ці критерії, компанія Катеринославські Меблеві Майстерні створила серію матраців Active Baby. Матраци Active Baby розроблені спеціально для профілактики захворювань хребта та опорно-рухового апарату дітей. Ці матраци не тільки зручні, комфортні і приємні, але й володіють високим ортопедичним ефектом, а значить, забезпечують правильне формування постави дитини в той час, коли він активно росте і розвивається. Рекомендуємо для дітей дошкільного та шкільного віку вибирати матрац з серії Active Baby.