Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Якісний ортопедичний матрац-запорука гарного сну і здорового хребта!

Якісний ортопедичний матрац-запорука гарного сну і здорового хребта!

Приблизно третю частину свого життя людина проводить у сні. Як вам спалося сьогодні? А вчора? Вам легко і приємно засипати у вашому ліжку, або ви довго ворочаєтеся і насилу знаходите зручне положення? А чи легко ви прокидаєтеся? А в якому настрої?

Забавно, але від того, як проходить ця третя частина вашого життя, сильно залежить ваше життя під час неспання, а те, як вам спиться, залежить майже виключно від вашого матраца. Адже повноцінний відпочинок під час сну - складний біологічний процес, який вимагає повного розслаблення всіх м'язів, суглобів, хребта. Як би ви не намагалися створити для нічного відпочинку ідеальну атмосферу, але якщо ви спите на поганому матраці, всі ваші маніпуляції будуть марні ...

Вранці у вас частенько буває поганий настрій, відчуття того, що ви не виспалися? Задумайтеся, може справа зовсім не в тому, що ви мало спали, а в тому, що вам незручно спати? А вже якщо вже з ранку ви відчуваєте втому в області шиї і спини, вам терміново треба міняти своє ложе! Коли ви добре відпочили, ваш мозок працює краще, ваша пам'ять гостріше, ви можете бути впевненим, що ви не заснете на вулиці, в офісі або за кермом.

Не забувайте, що через неправильно підібраного матраца розвиваються такі хронічні хвороби, як остеохондроз, радикуліт, артрит, порушення кровообігу, безсоння. Крім того, неякісний наповнювач матраца може викликати алергію, і навіть астму.

Зараз видів матраців безліч, і з усього цього різноманіття потрібно вибрати той, який найбільше підходить саме вам. Немає універсально «гарного» ортопедичного матрацу для всіх. Все залежить і від ваших габаритів, і від пози, в якій ви звикли спати. Так, наприклад, якщо ви спите на боці, то ваше тіло відчуває підвищений тиск у двох точках: в районі плеча і стегна. Щоб хребет зберігав природний вигин, матрац повинен забезпечувати "утапливание" плечей і стегон і в той же час, добре підтримувати інші частини тулуба. Тому вам підходить м'який матрац.

Якщо ви спите на спині, хребту необхідна підтримка тільки в тазової області. Вибір матраца в цьому випадку залежить від того, наскільки комфортно ви себе почуваєте на ньому. Коли ж ви лежите на животі, він є єдиною точкою тиску, що порушує правильний вигин хребта, - доведеться вибрати дуже жорсткий матрац, а краще поміняти звичку.

Однак при виборі, ви повинні пам'ятати про те, що ваш ортопедичний матрац повинен виконувати дві основні функції:

- По-перше, підтримувати природний вигин вашої спини, щоб м'язи повністю відпочили. Функцію підтримки в матраці здійснює пружинний або латексний блок.

- По-друге, вам повинно бути на ньому комфортно. Комфорт забезпечують шари наповнювачів і стьобана площину.

Різноманітність ортопедичних матраців, представлених сьогодні на українському ринку, настільки велике, що і для новонародженої дитини, і для дорослого знайдеться цілком підходящий варіант, причому як за якістю, так і за ціною, що, погодьтеся, теж важливо. 

Ефективність ортопедичних матраців доведена практикою, і єдиний їх мінус полягає в їх вартості, яка, втім, може відлякати лише самих недалекоглядних людей. Альтернатива очевидна: заощадити енну суму, щоб потім витратити її на ліки для Вас і Ваших близьких, або відразу придбати ортопедичний матрац, який забезпечить всім членам Вашої родини повноцінний і здоровий сон. Остаточний вибір за Вами!

В нашому магазині ви можете обрати матрац, який підходить Вам як найкраще. 

З повагою, колектив "Люкс-Меблі"