Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Чому ліжка з дерева?

Чому ліжка з дерева?

Безсумнівно, дерев’яне ліжко є не просто меблями, воно може стати предметом інтер’єру, допомагаючи завершити дизайн в спальній кімнаті. Звичайно, місце розташування цього елемента меблів, на якому ми спимо і повністю розслабляємося, досить значимо, та й Фен-шуй обов'язково розповість нам що-небудь корисне з цього приводу. Поставивши її в самої далекої стіни або гордо поставивши посередині кімнати, можна домогтися різноманітних, бажаних вами ефектів.

Не підлягає сумніву, що дерево – самий екологічно чистий матеріал, який нам подарувала сама природа, і саме тому в усі часи вироби з нього були дуже популярні. Деревяні ліжка, дитячі меблі з дерева, кухонні кутки з дерева, столи з дерева, тумбочки з дерева, комоди з дерева, паркетна дошка, меблі для дому – все це й зараз користується попитом. Можна з упевненістю сказати що інтер’єр, в якому присутній дерево, ніколи не вийде з моди, буде надійним, практичним і довговічним, а дерев’яні меблі можуть прослужити не один рік, залишаючись такою ж комфортною.

Але набагато важливіше – вибрати та купити ліжко, яка зможе повною мірою забезпечити нам здоровий та якісний сон. Вирішивши змінити ліжко на нове, зручне і сучасне, важливо відповідально поставитися до цього питання, і для початку вирішити, яка ж ліжко потрібне. Для цього особливу увагу варто звертати на матеріал, з якого ліжко виготовлене. На сьогоднішній день виробляють ліжка з ДСП та МДФ, ліжка з пластику, ковані ліжка, а також ліжка з дерева.

Детальніше зупинимося на дерев'яних. Останнім часом простежується тенденція повернення в моду дерев'яних ліжок, які є найдавнішими. З усіх «модних» тенденцій ця заслуговує поваги. Ліжка з дерева у всі часи цінувалися по гідності, а в залежності від породи дерева можна було визначити добробут людини.

Сьогодні люди нарешті усвідомили, наскільки шкідливо оточувати себе синтетичними речами і вирішили знову повернутися до натуральних матеріалів.

Які переваги ліжок з натурального дерева в порівнянні з ліжками з інших матеріалів? Перш за все, це екологічність: на відміну від ліжок з МДФ і ДСП, до складу яких входять токсичні формальдегіди, ліжка з дерева не несуть загрози здоров'ю людини. Більше того, такі ліжка привносять в наш дім особливу енергетику дерева. Особливо цінуються в цьому плані так звані «дерева донори»: дуб, ясень, бук, сосна, вільха, акація, клен та інші. Вони додають людині силу і заряджають позитивною енергією. Наприклад, сосну можна вважати природним антидепресантом, тому що вона заспокоює і підвищує тонус, а дуб надає сприятливу дію на нервову систему і роботу серця.

Крім того, ліжка з дерева відрізняються міцністю і надійністю, а тому довго служать своїм власникам. А про красу дерев'яної конструкції ліжка і говорити не варто: на дерево можна наносити будь-які орнаменти, надавати йому будь-які форми, і при цьому ліжко буде виглядати естетично і переконливо. Можливо, це буде просте, стандартне ліжко.

В нашому інтернет магазині ви можете купити ліжко Тернопіль, купити ліжко Львів, купити ліжко Івано-Франківськ, купити ліжко Луцьк, купити ліжко Хмельницький, купити ліжко Рівне, купити ліжко Чернівці, купити ліжко Житомир, купити ліжко Крим, купити ліжко Київ, купити ліжко Дніпропетровськ, купити ліжко Донецьк, купити ліжко Запоріжжя, купити ліжко Полтава, купити ліжко Одеса, купити ліжко Харків, купити ліжко Херсон, купити ліжко Чернігів, купити ліжко Миколаїв, купити ліжко Черкаси.