Кошик
182 відгуки
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Корзина
+38068075-51-96
+38050234-35-01
  • picture 1
  • picture 2
  • picture 3
  • picture 4
  • picture 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Модульна спальня Нью Йорк

Набір модульних меблів Нью-Йорк Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена ​​в кольорі яблуня локарно . Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. Меблі New-York Gerbor дозволяє створювати різноманітні цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету і передпокою.

ГалереяСписок
1 2 3

Кабінет НЬЮ-ЙОРК Гербор - комплект до кабінету модульної системи New-York від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. 
Кабінет Нью-Йорк Гербор виготовляється в кольорі: яблуня локарно .

Спальня НЬЮ-ЙОРК Гербор - комплект для спальні модульної системи New-York від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. Виготовляється в кольорі: яблуня локарно .

Вітальня НЬЮ-ЙОРК Гербор - комплект в вітальню модульної системи New-York від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. 
Вітальня Нью-Йорк Гербор виготовляється в кольорі: яблуня локарно .

Їдальня НЬЮ-ЙОРК Гербор - комплект до їдальні модульної системи New-York від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. 
Їдальня Нью-Йорк Гербор виготовляється в кольорі: яблуня локарно .

Передпокій НЬЮ-ЙОРК Гербор - комплект в передпокій модульної системи New-York від фабрики Gerbor-холдинг. Характеризується патинуванням фрезерованих карнизів і цоколів, витонченими металевими ручками. Рами фасадів прикрашені візерунком інтарсії, виконаним у техніці трафаретного друку. 
Передпокій Нью-Йорк Гербор виготовляється в кольорі: яблуня локарно .