Кошик
262 відгуки
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Модульна спальня Терра

     Хтось каже: «Молоде покоління обирає Пепсі». Ми говоримо: «Молоде покоління обирає Терру». Саме так, бо спальня «Терра» – це рух, це драйв, це молодість!

     Радикальна чорно-біла спальня «Терра», яка починала на фабриці «Миро-Марк» лінійку сучасних меблів для спальних кімнат, отримала своє продовження в нових колірних рішеннях.
     Колір ваніль згладжує попередній різкий контраст чорного і білого кольорів, завдяки чому спальня виглядає м'якше і спокійніше. Крім того, колір ваніль є більш універсальним і часто вживається в оформленні стін спальних кімнат, що дозволить меблів з комплекту «Терра» максимально «вписатися» в бажаний інтер'єр.
     Для тих, хто поважає сучасний дизайн, але водночас залишається прихильником класичних кольорів в меблів, розроблена модель «Терра» в кольорі вишня-бюзум. Відсутність радикалізму в кольоровому рішенні дозволяє використання спальні як в сучасному, так і в класичному інтер'єрі.
     Незважаючи інакше колірне рішення, спальні «Терра» в кольорах ваніль і вишня-бюзум не втрачають свого сучасного динамічного виду.

 

social-icon
Loading...