Корзина
671 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Модульні системи Миро-Марк

Міро-Марк - це одна з найбільш відомих і популярних меблевих фабрик України. Вона була створена в 1995 році і тоді спеціалізувалася тільки на індивідуальному виробництві меблів на замовлення. Міро-Марк постійно вдосконалює всю робочу техніку, технології, способи і методи виготовлення меблів.

Таким чином, на сьогоднішній день всі працівники даної меблевої фабрики використовують найновіші технології та інновації для того, щоб задовольнити своїх постійних клієнтів і залучити нових. Працюючи на меблевому ринку більше п'ятнадцяти років, меблева фабрика Міро-Марк отримала визнання і гідний авторитет не тільки на території України, а й у багатьох країнах за її кордоном. Висока якість і надійність продукції Міро-Марк підтверджують численні позитивні відгуки покупців.
1 2 3
В основному, українська меблева фабрика Міро-Марк спеціалізується на виготовленні меблів класичного стилю 18 століття. Але також вона пропонує покупцям і сучасні меблі мінімалістського стилю. У каталогах продукції даної фірми ви знайдете меблі на будь-який смак. Більш того, вас приємно здивують ціни, які повністю зіставляються з якістю меблів. Її найбільш відомими і популярними меблевими колекціями є спальні Віола, Чикаго і Терра. Майже всі колекції можна купувати як комплектом, так і окремими елементами. Таким чином, фабрика Міро-Марк дає вам можливість проявити себе, свою фантазію і можливості, і створити житло вашої мрії.