Корзина
548 отзывов
Сертифицированная компания Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Тумби для взуття

Представлені в нашому каталозі взуттєві шафи, тумби для взуття, калошниці і галошниці допоможуть Вам створити справжній затишок і комфорт в передпокої або вітальні. Ми пропонуємо широкий асортимент цих меблів, які в залежності від свого розміру вміщують різну кількість пар туфель, черевиків і чобіт.

Галошниця є відкритою конструкцією з декількома полицями. Деякі віддають перевагу закритим моделям, які дуже місткі і дозволяють розташовувати взуття в вертикальному положенні.

1 2 3

Тумби для взуття в Тернополі

Всі вироби каталогу меблів для вітальні не просто довговічні і практичні меблі для зберігання взуття, а й зручне рішення для малогабаритних просторів. Тумби для взуття, як правило, досить компактні, не займуть багато місця та відмінно впишуться в який-небудь затишний куточок.

Обувниці це надійні меблі для зберігання, а головне вони вкрай необхідні, особливо в міжсезоння, коли ми з Вами починаємо змінювати взуття і прибирати її в шафи. Наприклад, шафи для взуття від фабрики "Тиса" користується незмінним успіхом. Як завгодно можна називати цей предмет тумба для взуття або галошниця, але суть його одна: дбайливе зберігання Вашого улюбленого взуття.

social-icon
Loading...