Корзина
671 отзыв
Надежный продавец Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Модульні системи Helvetia

Меблі торгової марки HELVETIA завжди цікава з точки зору дизайнерських рішень, приваблива за ціною і викликає захоплення неперевершеною якістю. Меблі Helvetia Wieruszow має оригінальні фасади, унікальні системи підсвічування, незвичайні декоративні елементи.

При виготовленні меблів Helvetia Wieruszow використовуються сучасні, якісні матеріали та прогресивні методи їх обробки. Продукція є екологічно безпечною і нешкідливою для здоров'я людини. Компанія має сертифікат, що підтверджує відповідність продукції європейським стандартам якості.

Меблі Helvetia Wieruszow проводиться з кашированих плит ДСП, тобто на поверхню під високим тиском наноситься спеціальна плівка. У конструкціях присутні також елементи з МДФ, пластика, металу. Меблі оснащується якісною фурнітурою від польських і європейських виробників.

Меблі даного бренду відрізняється стриманою елегантністю форм і в той же час сучасним стилем. Вона функціональна, практична, зручна у використанні. Надійність і довговічність - ось ще два козирі, які відрізняють дану торговельну марку. Helvetia Wieruszow - це відмінне рішення для будь-якого будинку.