Продавец Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ развивает свой бизнес на Prom.ua 10 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
694 отзыва
Вільні та нескорені!Героям Слава!
+380 (68) 075-51-96
+380 (50) 234-35-01
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
Корзина

Меблі до школи

Шкільні меблі та меблі для навчальних закладів запропоновані на сайті «Люкс-Меблі» виготовляються у відповідності з усіма ГОСТами і санітарними нормами, на сучасному європейському обладнанні, виключно з високоякісних і екологічно чистих матеріалів. Надійність і безпека шкільних меблів стосується всіх складових. Основним компонентом є саме ламінована деревинно-стружкова плита, з класом емісії Е1.
1 2

Шкільні меблі

Коли ми з Вами осягали ази науки в школах, технікумах та ВУЗах, ніхто з нас не замислювався над тим, на чому ми сидимо і пишемо. Шкільні меблі були однаковими, і не завжди зручними: стандартні важкі стільці з товстої труби і незручні шкільні парти. Саме такою були меблі для навчальних закладів колись.

Справа в тому, що багато хто з нас отримали неправильну поставу і викривлення хребта. І в наших силах позбавити цих проблем наших дітей. Навчальні та шкільні меблі сьогодні - це не просто навчальні комплекти, а й помічник вчителя в освітньому процесі та учня в процесі засвоєння знань.

Вибір меблів для школярів.

До придбання шкільних меблів слід підійти виважено і вдумливо. Розвиток сучасних технологій і мережі інтернет надає можливість, не витрачаючи довгих годин на пошук потрібної моделі меблів для школярів в численних спеціалізованих магазинах, отримати максимум інформації, проконсультуватися з фахівцем i зробити замовлення потрібних шкільних меблів, вибираючи комплекти лише перегорнувши каталог, запропонований на сайті. Крім цього Ви завжди зможете уточнити всі деталі покупки і обговорити важливі моменти з нашим менеджером.

Вашій дитині потрібен не тільки хороший підручник або комп'ютер, але і правильний робочий простір будинку, будь-то парта або учнівський стіл, і правильні шкільні меблі безпосередньо в класі - учнівський стілець і шкільна парта. Від того наскільки зручно і комфортно буде дитині за партою залежить і процес отримання знань.

Насколько вам удобно на сайте?

Рассказать Feedback form banner