Корзина
698 отзывов
Магазин "Люкс Меблі" працює ONLINE!   - VIBER - 0680755196
Салон Меблів - ЛЮКС МЕБЛІ
+380680755196
+380502343501
+380931396059

Дивани для закладів

Що в ресторані важливіше: їжа або м'які дивани? Відвідувачу важливо, щоб смачна їжа стояла на красивому столі і він сидів на зручному м'якому стільці або дивані. Так відповість навчений досвідом ресторатор і буде абсолютно правий. В ресторан люди йдуть, щоб, в першу чергу, поспілкуватися між собою в приємній обстановці. А це означає, що інтер'єр, як і кухня, повинен бути на висоті.

У сучасному інтер'єрі часто застосовуються оригінальні дизайнерські рішення, люблять дизайнери пофантазувати і з м'якими меблями. Розроблені спеціально для громадських закладів модульні і кутові дивани надають унікальну можливість комбінувати і складати з модулів кілька варіантів меблевих ансамблів, найбільш придатних в даній ситуації. Якщо кількість гостей або стиль їхнього спілкування змінюється, можна з легкістю змінити обстановку, забезпечивши їх максимальною зручністю.

1 2 ... 5

Дивани для бару у Тернополі

Купуючи предмети інтер'єру - столи, стільці і дивани для ресторану - необхідно чітко орієнтуватися на основну аудиторію відвідувачів, на те, яке функціональне навантаження доведеться нести меблям і як вони впишеться в загальну обстановку. Від правильного поєднання всіх позицій в чималій мірі буде залежати привабливість закладу, його відвідуваність і, відповідно, його дохід.

Пам'ятаючи, що меблі і дивани для кафе, ресторанів, барів багато в чому визначають атмосферу закладу, а навантаження витримують на кілька порядків вище, ніж в домашній обстановці, до їх вибору слід підійти відповідально. Краще вибирати меблі з контрактної категорії, вона має більш високу міцність і підвищену надійність.

Контрактні меблі - це умовна категорія меблів, що випускається спеціально для громадських закладів, зазвичай це столи, стільці, дивани для бару, кафе, ресторанів. Її відмінність в тому, що в силу специфіки до неї пред'являються підвищені вимоги надійності та безпеки. Сюди входять стійкість до займання і забруднень, гігієнічність, зносостійкість. При вологому прибиранні або обробці поверхні дезінфікуючими засобами покриття не повинно змінюватися, важливо, щоб воно залишалося презентабельним. Меблі на замовлення для кафе ви можете купити за вигідною ціною прямо з нашого сайту.