Корзина
658 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Модульні системи VMV HOLDING

ТОВ «ВМВ Холдінг» є продавцем- виробником корпусних меблів побутового призначення. Асортимент продукції включає в себе меблі для віталень, їдалень, передпокої та шафи, меблі для дитячих кімнат, спальні, кухні, меблі для другорядних побутових приміщень.

Вся продукція випускається серійно, великими партіями для гуртових покупців. На деякі види продукції існує складська програма. Всю продукцію можна умовно поділити на окремі набори (наприклад стінки або шафи) та модульні системи, що складаються з окремих елементів, якими можна компонувати гарнітури в залежності від розмірів приміщення і уподобань покупця.

Продукція виготовляється з високоякісної ламінованої та кашованої плити ДСП класу Е1, вітчизняного і закордонного виробництва. Для обробки фасадів і карнизів також використовуються смуги МДФ різних перетинів, розмірів і модифікацій власного виробництва, кашировані, лаковані і комбіновані. Основна маса фурнітури поставляється такими відомими фірмами як «Hafele» і «Hettich», та іншими закордонними і вітчизняними постачальниками. У підборі фурнітури ми використовуємо підхід, спрямований на постійне підвищення якості комплектуючих.

Основне правило цінової політики нашої фірми – відповідність вартості товару його якості та купівельній спроможності споживача. Всі меблі виготовляються на обладнанні німецьких та італійських виробників.

1 2 ... 9