Корзина
602 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380
68
075-51-96
+380
50
234-35-01
+380
93
139-60-59
Салон меблів Люкс-Меблі
Корзина

Лампи

З кожним роком люмінесцентні лампи стають все більш популярними. Зайняти лідируючі позиції на ринку освітлювальних приладів їм дозволило те, що в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання, вони мають знижене в кілька разів енергоспоживання. Крім того, люмінесцентні та свiтлодiоднi лампи денного світла характеризуються більшим терміном служби (до 10 000 годин).

1 2

Люмінесцентнi та свiтлодiоднi лампи в Тернополi

Люмінесцентними називаються газорозрядні лампи низького тиску. Колба в них заповнена інертним газом і ртуттю (в невеликій кількості). Внутрішні стінки колби покриті люмінофором, завдяки якому ультрафіолетове проміння перетворюється у видиме людині світло. Сьогодні виробники пропонують більше 100 типорозмірів даного типу ламп. Найпоширенішими є лампи для напруги 127 В і 220 В. За формою такі пристрої поділяються на лінійні, кільцеві, U-образні, а також компактні.

Переваги люмінесцентних ламп

  • Висока світлова подача. При меншому споживанні потужності такі лампи дають кращий світловий ефект.
  • Приємне для очей освітлення. Люмінесцентні лампи ще називають лампами денного світла, тому що їх випромінювання найбільш наближене до сонячного. 
  • Високі енергозберігаючі показники. Такі лампи майже на 25% економніші за звичайні лампи розжарювання.
  • Рівномірний світловий потік. Навіть при коливаннях напруги люмінесцентні лампи дають рівномірний світловий потік.

Купити лампи денного світла в інтерент-магазині «Люкс-меблі» можна по доступній ціні. У нас великий асортимент освітлювальних приладів і низькі ціни.