









5 812 ₴
Крісло кухонне поворотне M-34 графіт Vetro Mebel зручне крісло. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите шкірозамінником. В якості основи використовується каркас з чорного фарбованого металу. Крісла прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кресло |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый |
| Цвет обивки | Серый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 895 мм |
| Глубина | 620 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | металл |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | 2 (шт.) |