



2 438 ₴
Стілець зі спинкою S-110 бежевий Vetro Mebel зручний стілець. Сидіння і спинка створюють гармонійне ціле, обшите шкірозамінником. В якості основи використовується каркас з хромованої сталі. Стільці прекрасно підходять для сучасної їдальні, для офісу або конференц-залу.
Колір
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Цвет | Бежевый |
| Цвет (оттенок) мебели | Бежевый |
| Цвет обивки | Бежевый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1000 мм |
| Глубина | 435 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | хромированная сталь |
| Сиденье | искусственная кожа |
| Спинка | искусственная кожа |
| Пользовательские характеристики | |
| Подлокотник | 0 |