







15 744 ₴
Якщо у Вас є діти і до того ж двоє або троє, але немає місця що б зробити кожному окрему кімнату, тоді на допомогу прийде «трьохярусне» дитяче ліжко. Ми пропонуємо модель «три в одному». Дана модель складається з трьох ліжок, два з яких можна використовувати, як основне спальне місце, а третє, як ліжко для гостей. Хоча ніщо не буде заважати Вам використовувати всі три ліжка, як основні спальні місця.
У дитячій кімнаті все повинно бути життєрадісно, компактно та безпечно. Дерев’яне ліжко «Тріо» відмінний вибір для мобільних сучасних людей. Використання такого ліжка дозволить звільнити в кімнаті простір для дитячих ігор та розваг. Спальня та ігрова в одній кімнаті!!!
“Втома – найкраща подушка.”



| Ліжко Тріо може комплектуватися підліжковими ящиками | |
![]() | |
| Ящик підліжковий (корпус дсп сірий) Фасадна частина виконана з дерев'яного щита в колір ліжка, а корпус з ДСП (колір сірий) Ціна 870 грн. | |
Якщо ви купуєте інший вклад, наприклад каркас-сітку, і ставите її на опорні ноги, то в цьому випадку ліжко ящиками не комплектується, так як опорні ноги будуть заважати висуванню ящика

Ламелі можна замовляти у двох варіантах: звичайні (відстань між ламелями 6,5см) та посилені(відстань між ламелями 2,5см)
Максимальна кількість ящиків для ліжка “Тріо″ – 2 ящики
Новинка! Тепер можна замовити ящики з дерев’яними боковинами
Термін гарантії на ліжко Тріо складає 12 місяці
ПРОПОНУЄМО ДОПОВНИТИ ВАШУ СПАЛЬНЮ ОРТОПЕДИЧНИМ МАТРАЦОМ:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | НеоМеблі |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество спальных мест | 3 |
| Материал изготовления фасада | натуральное дерево |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Размеры спального места | |
| Высота спального места | 38 см |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 90 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид кровати | Двуспальная |
| Материал изготовления каркаса | бук |
| Размер спального места | 90*190 |
| Габаритные размеры кровати | |
| Высота кровати с учетом изголовья | 170 |
| Материал изготовления кровати | |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |