
7 046 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТОСКАНА НОВА СКАЙ:
Тумба приліжкова в спальню з ДСП/МДФ Тоскана-Нова Скай - це елемент модульної системи "Тоскана-Нова" від виробника "Скай".
Чудова меблі Тоскана Нова фабрики Скай виготовлена в чудовому класичному стилі. Кожна деталь цих меблів привертає увагу і вражає своєю вишуканістю та красою. В першу чергу, залучають "різьблені" фасади: вони виготовлені з поліуретану, дуже красиві і досконалі. Крім того, фасади патиновані (нанесена спеціальна фарба), що дозволяє відтінити і підкреслити фасади. Цоколь вітальні Тоскана Нова також з малюнком і патинований. Кришки й основа комодів - з округленими краями, патиновані. Карниз МДФ, патинований, зі спеціальними вставками на краях, що полегшують монтаж. Ще одна відмінна риса меблів Тоскана Нова - різьблені, ексклюзивні накладки на стійках, і вставки з малюнком зверху. Вони надають меблям підкреслено класичний, виразний і ошатний вигляд. Скло вітрин - з фацетом і невеликим малюнком.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 54 см |
| Глубина тумбы | 45 см |
| Высота тумбы | 57 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Тип опор | Основание |
| Тип тумбы | Прикроватная |
| Цвет (оттенок) мебели | орех Караваджо |