
3 655 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ТОСКАНА СКАЙ:
Тумба приліжкова Вар.2 в спальню з ДСП/МДФ Тоскана Скай - це елемент модульної системи "Тоскана" від виробника "Скай". Тумба - це не менш важливий атрибут в спальні, ніж ліжко, наприклад. За допомогою таких аксесуарів в спальні, ви вдало розподіліте простір. Крім цього, тумба Тоскана є відмінним місцем для того, щоб зберігати важливі і необхідні для частого використання речі, які повинні знаходитися під рукою. Це може бути улюблена настільна книга, будильник, годинник і телефон. Тумба Тоскана - це досить функціональна і важлива деталь в інтер'єрі, незважаючи на простоту конструкції, вона допоможе втілити в реальність всі ваші задуми.
З моменту своєї появи вітальня Тоскана фабрики Скай стала хітом продаж і це цілком заслужено. В цій меблевої системі є все необхідне для популярного меблевого набору - гарний дизайн, великий вибір елементів, відмінну якість, і звичайно ж приємна цена. Мебель для вітальні Тоскана виконана на найвищому європейському рівні. Навіть при першому погляді не виникає ніяких сумнівів або питань з приводу її якості.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех итальянский |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 53 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Высота тумбы | 55 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Тип опор | Основание |
| Тип тумбы | Прикроватная |