
21 634 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ НОВІТА СКАЙ:
Вітрина кутова у вітальню ДСП/МДФ Новита Скай - це елемент модульної системи "Новіта" від виробника "Скай". Вітрина масивна і в тієї ж годину витончена, в класичному стилі. Вона чудово впишеться в будь-який інтер'єр вашої квартири.У комплекті додається підсвічування. Скло з фацентной обробкою (скошені краї) і нанесенням малюнка.
Відмінними рисами меблевих модулів системи Новіта є лаковані різьблені фасади, унікальні декоративні елементи дзеркал, вітрин, шаф і комодів, фігурні ніжки, елегантні ручки і високоякісна фурнітура, Фацетна обробка скла та дзеркал. Якщо ви є цінителем класики, вам подобається вишуканий дизайн меблів і затишна обстановка, то з елементів модульної системи Новіта Ви зможете зібрати стильний набір меблів для вітальні і для спальні.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Скай |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість висувних ящиків | 0 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Комплектація вбудованим баром | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Повне висування скриньки | Ні |
| Оснащення направляючих доводчиками | Ні |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
| Матеріал виготовлення вітрини | |
| Фасади | МДФ, скло |
| Декоративні елементи | скло |
| Габаритні розміри вітрини | |
| Ширина вітрини | 730 мм |
| Глибина вітрини | 730 мм |
| Висота вітрини | 2360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Немає |
| Корпус | ДСП |
| Задня стінка | ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | горіх Караваджо, горіх Лунгарно |
| Тип вітрини | модульна |
| Тип фасаду | прямий зі склом |