

18 938 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ НОВІТА СКАЙ:
Ліжко двоспальне 160 в спальню з ДСП/МДФ Новіта Скай - це елемент модульної системи "Новіта" від виробника "Скай". Це ліжко відмінний варіант в спальню. Якщо ви хочете зробити свою спальню затишною, сучасної і стильної, але щоб вона в той же час ьула для комфортному відпочинку, вам необхідно купити ліжко Новіта, яке володіє численними достоїнствами. Дана модель - це гармонійне поєднання елегантності і строгості, сучасного і класичного стилю. Купивши для своєї кімнати ліжко Новіта, ви можете бути впевнені в тому, що вона прослужить вам не один рік.
Відмінними рисами меблевих модулів системи Новіта є лаковані різьблені фасади, унікальні декоративні елементи дзеркал, вітрин, шаф і комодів, фігурні ніжки, елегантні ручки і високоякісна фурнітура, Фацетна обробка скла та дзеркал. Якщо ви є цінителем класики, вам подобається вишуканий дизайн меблів і затишна обстановка, то з елементів модульної системи Новіта Ви зможете зібрати стильний набір меблів для вітальні і для спальні.
Характеристики:
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiр спального мiсця: 1600х2000 мм.
Розмiри:
Колiр: горіх Караваджо, горіх Лунгарно
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет | Орех |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 208 см |
| Ширина кровати | 179 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 106 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | МДФ |
| Изголовье кровати | ДСП |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | МДФ |
| Цвет (оттенок) мебели | орех Караваджо, орех Лунгарно |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160*200 |