
3 210 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ НОВІТА СКАЙ:
Тумба приліжкова в спальню з ДСП/МДФ Новіта Скай - це елемент модульної системи "Новіта" від виробника "Скай". Ця тумба це поєднання практичності, функціональності, зручності, затишку і краси. Дана модель - це відмінний варіант для тих, хто давно шукає, де б розмістити необхідні перед сном предмети. У прикроватну тумбу можна покласти улюблену книгу після прочитання, телефон, поставити будильник і розмістити інші важливі атрибути.
Відмінними рисами меблевих модулів системи Новіта є лаковані різьблені фасади, унікальні декоративні елементи дзеркал, вітрин, шаф і комодів, фігурні ніжки, елегантні ручки і високоякісна фурнітура, Фацетна обробка скла та дзеркал. Якщо ви є цінителем класики, вам подобається вишуканий дизайн меблів і затишна обстановка, то з елементів модульної системи Новіта Ви зможете зібрати стильний набір меблів для вітальні і для спальні.
Характеристики:
Розміри:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 48 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Высота тумбы | 44 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Да |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Тип опор | Основание |
| Тип тумбы | Прикроватная |
| Цвет (оттенок) мебели | орех Караваджо, орех Лунгарно |