


9 461 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ONYX BLONSKІ
Ліжко (кровать) двоспальне 160х200 з ДСП+МДФ ONYX M Blonski
Ліжко ONYX M - презентабельне і надійне ліжко. Фасад і корпус ліжка зроблені з високоякісних матеріалів. Ліжко відрізняється відсутністю узніжжя і оригінальним узголів'ям. У комплект ліжка не входить матрац.
Модульна система ONYX Blonski - це досить широка за асортиментом модульна система, яка підійде для меблювання спальні, вітальні, кабінету, їдальні. В гарнітур входить великий вибір пеналів, вітрин, комодів, шаф. Обставляючи свої апартаменти, потрібно враховувати не тільки красу, але і практичність меблів. Адже максимального комфорту можна домогтися маючи в спальні багатофункціональну шафу, у вітальні міні-бар, бібліотеку і тумбу ТВ, а також модулі, які дозволять ергономічно розмістити побутову техніку. Коли кожна дрібниця в дизайні буде врахована, тоді буде зрозуміло, що меблі обрані вірно.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Нимфея Альба |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 207.8 см |
| Ширина кровати | 166.8 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 82 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 0 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Фасады | МДФ |
| Корпус (каркас) | МДФ |