



4 612 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ SUDBURY BLONSKІ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП+МДФ Sudbury X Blonski
Тумба приліжкова Sudbury X - елемент модульної системи FIDEL від відомого виробника з України. Каркас і фасад даної моделі зроблений зі спеціального меблевого ДСП і МДФ. Тумба оснащена двома висувними ящиками і відкритою полицею для зберігання необхідних речей.
Модульна система Sudbury Blonski - це великий гарнітур в благородному кольорі дуб крафт білий. Кришки й стільниці виконані в кольорі дуб крафт золотий. Така колірна комбінація виглядає аристократично і вносить свій неповторний стиль в будь-які апартаменти. Модулі системи дуже різноманітні за розмірами і видом: велика кількість комодів, шаф, пеналів, вітрин. Це дозволить підібрати стильну і функціональну обстановку саме в Ваші апартаменти. Вибирайте потрібні Вам елементи і формуйте кімнати ваших мрій - спальню, вітальню або їдальню.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Дуб Крафт Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 58.3 см |
| Глубина тумбы | 41.8 см |
| Высота тумбы | 62.6 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |