



3 425 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ONYX BLONSKІ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП + МДФ ONYX N Blonski
Тумба приліжкова ONYX N - елемент модульної системи FIDEL від відомого виробника з України. Каркас і фасад даної моделі зроблений зі спеціального меблевого ДСП і МДФ. Тумба оснащена двома висувними ящиками для зберігання необхідних речей.
Модульна система ONYX Blonski - це досить широка за асортиментом модульна система, яка підійде для меблювання спальні, вітальні, кабінету, їдальні. В гарнітур входить великий вибір пеналів, вітрин, комодів, шаф. Обставляючи свої апартаменти, потрібно враховувати не тільки красу, але і практичність меблів. Адже максимального комфорту можна домогтися маючи в спальні багатофункціональну шафу, у вітальні міні-бар, бібліотеку і тумбу ТВ, а також модулі, які дозволять ергономічно розмістити побутову техніку. Коли кожна дрібниця в дизайні буде врахована, тоді буде зрозуміло, що меблі обрані вірно.
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Нимфея Альба |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 42 см |
| Высота тумбы | 44 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |