


12 473 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ RODAN BLONSKІ
Ліжко (кровать) двоспальне 160х200 з ДСП+МДФ RODAN Z2 Blonski
Ліжко RODAN Z2 - презентабельне і надійне ліжко. Фасад і корпус ліжка зроблені з високоякісних матеріалів. Ліжко відрізняється відсутністю узніжжя і оригінальним узголів'ям. У комплект ліжка не входить матрац.
Модульна система RODAN Blonski - приголомшливі в своїй елегантності меблі. Це поєднання стилів ретро та сучасного таким чином, що від кожного взято кращі риси для отримання гармонійного результату. Система RODAN одна з найбільш упевнених лідерів продажів. В першу чергу в очі впадає незвичайне поєднання кольорів, в якому виконаний цей комплект. Так, для цього гарнітура був вибрав тандем білого глянцю і відтінку дуб крафт золотий. Хто б міг подумати, що ці тони так приголомшливо виглядають разом. Фабрика Blonski однозначно знає толк в колористиці!
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | двуспальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 160х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 160 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 201 см |
| Ширина кровати | 166 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 84 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ламинированная ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Изножье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Нет |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Материал изготовления шкафа-кровати | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
| Фасады | МДФ |