



3 597 ₴
ВСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ RODAN BLONSKІ
Тумба приліжкова в спальню з ДСП+МДФ RODAN X Blonski
Тумба приліжкова RODAN X - стане відмінним доповненням Вашої спальні. Каркас і фасад даної моделі зроблений з високоякісних матеріалів. Тумба має висувний ящик для зберігання необхідних речей.
Модульна система RODAN Blonski - приголомшливі в своїй елегантності меблі. Це поєднання стилів ретро та сучасного таким чином, що від кожного взято кращі риси для отримання гармонійного результату. Система RODAN одна з найбільш упевнених лідерів продажів. В першу чергу в очі впадає незвичайне поєднання кольорів, в якому виконаний цей комплект. Так, для цього гарнітура був вибрав тандем білого глянцю і відтінку дуб крафт золотий. Хто б міг подумати, що ці тони так приголомшливо виглядають разом. Фабрика Blonski однозначно знає толк в колористиці!
Характеристики:
Матеріал виготовлення:
Габаритні розміри:
Колірна гама:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Blonski |
| Страна производитель | Украина |
| Форма фасада | прямой |
| Количество выдвижных ящиков | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый глянец |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | ламинированная ДСП |
| Фасады тумбы | МДФ |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Ширина тумбы | 50 см |
| Глубина тумбы | 39.5 см |
| Высота тумбы | 42 см |
| Дополнительные характеристики тумбы | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тумбы | Приліжкова |