
43 386 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ С-3 СКАЙ:
Шафа-купе трьохдверна 2,9 в спальню з ДСП/МДФ С-3 Скай неодмінно стане головним акцентом розкішної і затишній спальні. Елегантний класичний дизайн шафи виражений благородним поєднанням двох кольорів: Горіх Караваджо і горіх лунгарно. Елегантні різьблені елементи, широкі карниз і подіум, витончені ручки, а також чудовий художній орнамент на фасадах створюють неповторну атмосферу розкоші і затишку. Шафу можна оснастити дзеркалом, яке не тільки дозволить побачити себе в повний зріст, але і візуально розширить простір. Крім того, шафа-купе дуже місткий і допоможе раціонально організувати простір. Він складається з 3 типів секцій: для верхнього одягу, полиці для речей, полки для аксесуарів. Вони дозволять упорядкувати велику кількість вещей. Роскошний і місткий шафа з спального комплекту неодмінно сподобається власникам спалень середніх розмірів.
Спальня С-3 поєднує в собі елегантність і витонченість нового покоління меблів для спальні. З нею кімната стане стильним куточком вашої квартири, а висока якість матеріалів радувати ще багато років. Основним елементом цієї спальні виступає затишне і практичне ліжко, виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Дзеркала шафи-купе виконані методом Фацетні обробки, ця технологія дозволяє меблів переливатися в променях сонця. Головною особливістю цієї спальні є оформлення фасадів вишуканими фігурними візерунками.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Количество раздвижных дверей | 3 |
| Количество распашных дверей | 0 |
| Внешняя угловая консоль | не предусмотрена |
| Декоративная подсветка | не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет (оттенок) мебели | орех Караваджо, орех Лунгарно |
| Тип | Шкаф |
| Количество зеркал | 0 |
| Материал изготовления шкафа-купе | |
| Корпус | ДСП |
| Двери | МДФ |
| Габаритные размеры шкафа-купе | |
| Длина шкафа-купе | 2900 мм |
| Глубина шкафа-купе | 680 мм |
| Высота шкафа-купе | 2400 мм |
| Внутреннее наполнение шкафа-купе | |
| Полки для белья (бельевой отдел) | Да |
| Выдвижная корзина | 0 шт |
| Пантограф | 0 шт |
| Вешалка для галстуков | 0 шт |
| Гладильная доска | Нет |
| Подставка для пылесоса | Нет |
| Подставка для утюга | Нет |
| Материал изготовления шкафа | |
| Задняя стенка | ДСП |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Пользовательские характеристики | |
| Выдвижной ящик | 0 |
| Выдвижная вешалка для одежды | 0 |
| Тип шкафа | купе |