
14 124 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ С-3 СКАЙ:
Комод у вітальню ДСП/МДФ С-3 Скай - відрізняється великою кількістю переваг. Перш за все про це говорить наявність висувних ящиків і високоякісна стільниця, виготовлена з міцного ДСП. Так само хочеться відзначити, що всі матеріали є екологічно чистими і безпечними для здоров'я людини і навколишнього середовища.
Спальня С-3 поєднує в собі елегантність і витонченість нового покоління меблів для спальні. З нею кімната стане стильним куточком вашої квартири, а висока якість матеріалів радувати ще багато років. Основним елементом цієї спальні виступає затишне і практичне ліжко, виготовлена з екологічно чистих матеріалів. Дзеркала шафи-купе виконані методом Фацетні обробки, ця технологія дозволяє меблів переливатися в променях сонця. Головною особливістю цієї спальні є оформлення фасадів вишуканими фігурними візерунками.
Характеристики:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 101 см |
| Глубина комода | 50 см |
| Высота комода | 116 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Тип опор | Основание |
| Форма фасада | прямой с выдвижными ящиками |
| Цвет (оттенок) мебели | орех Караваджо, орех Лунгарно |