
95 971 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СПАЛЬНІ ПРИНЦЕСА СКАЙ:
Комод 600 в спальню ДСП/МДФ Принцеса Скай - це елемент модульної системи "Принцеса" від виробника меблів Скай. Він поєднує в собі класичний стиль і частинку сучасної практичності. Білий корпус і біло-золотий фасад з нанесенням малюнка створює по-справжньому унікальну і неповторну модель, яка обов'язково знайде своє місце у вашій спальні.
Спальня Принцеса від меблевої фабрики Скай завдяки своєму тонкому естетичному вигляду і досить великій кількості модулів особливо популярна у батьків, які хочуть облаштувати кімнату своєї дитини - дівчаток старшого шкільного та підліткового віку.
Характеристики:
Матеріал:
Колір:
\
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глубина комода | 48 см |
| Высота комода | 109 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Форма фасада | прямой с выдвижными ящиками |