
7 926 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Стіл письмовий в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай став частиною модульного набору "Фієрія" Скай. Це - чудовий письмовий стіл в дитячу. Стіл виконаний в елегантному поєднанні білого і золота, яке відмінно підійде для світлих інтерьерів. Лакірованні фасади стілу і білий колір, надають урочистості і візуально розширють простір дитячої. Ручкі ящиків виконані у формі вишуканих квіток троянди, а сам стіл спирається на витончені декоративні ніжки. Крім елегантного дизайну, цей стіл має і відмінні функціональні можливості. Він складається з полиці і трьох містких ящиків. Стіл відмінно підійде як для дітей, так і для підлітків.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Розміри:
Комплектація:
Додаткові функції і характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Вид стола по своему назначению | письменный |
| Количество тумб | 0 шт |
| Количество выдвижных ящиков | 3 шт |
| Наличие надстройки | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Для девочек |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина | 1240 мм |
| Глубина | 600 мм |
| Высота | 760 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Комплектация | |
| Подставка под системный блок | не предусмотрена |
| Выдвижная полка для клавиатуры | Да |
| Полка-надстройка под монитор | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Подставки под СD | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Навесной шкаф | Нет |
| Магнитная доска | Нет |
| Магнитная азбука | Нет |
| Стульчик | 0 шт |
| Табуретка | 0 шт |
| Кресло | 0 шт |
| Колесики | Нет |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Трансформация стола в мольберт | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Подсветка | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тумба в комплекте | Нет |
| Декоративные элементы | Ручки |