
5 878 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Надставка для столу в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай- з складальної модульної системи для дитячої кімнати від українського виробника меблів фабрики «Скай» - це досить місткий елемент меблів. Він поєднує в собі класичний стиль і частинку сучасної практичності. Білий корпус і біло-золотий фасад з нанесенням малюнка створює по-справжньому унікальну і неповторну модель, яка обов'язково знайде своє місце в дитячій кімнаті.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Белый |
| Тип установки полки | навесная |
| Количество уровней | 2 шт |
| Наличие выдвижных ящиков | Нет |
| Количество выдвижных ящиков | 0 шт |
| Наличие дверок | Да |
| Количество дверок | 2 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Высота полки | 680 мм |
| Глубина полки | 390 мм |
| Ширина (длина) полки | 1240 мм |
| Пол | Для девочек |
| Колесики в комплекте | 0 шт. |