
8 789 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Ліжко односпальне в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай стало частиною модульного набору "Фієрія" Скай.
Дизайн ліжка представлений елегантним поєднанням білого і золотого, яке дозволить створити святкову і урочисту обстановку в дитячій кімнаті. Ізящні узголів'я створюють нотку вишуканості та неповторного стилю. Зручна висота ліжка допоможе дитині відчувати себе зручно і під час сну, і в той момент, коли він або вона вирішить посидіти, спершись на «спинку» ліжка. Ліжко "Фієрія" довгі роки буде служити Вашій дитині місцем повноцінного відпочинку і комфортного сну. Ортопедичний матрац і каркас під матрац (ламелі) купуються окремо, їх розмір відповідає розміру спального місця ліжка.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiр спального мiсця: 80х190 см.
Розмiри:
Колiр: Білий/золото
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Цвет | Белый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 195 см |
| Ширина кровати | 99 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 104 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |
| Ножки | ДСП |
| Тип кровати | детская |
| Тип подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80*190 |