
10 305 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Шафа дводверна розпашна в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай - це елемент модульної системи "Фієрія" від виробника меблів Скай. Шафа зі штангою для вішалок і полицями, виглядає цікаво і привабливо. Шафа для одягу представлена в оригінальному дизайнерському рішенні: корпус виконаний в кольорі "білий" з ламінованого ДСП, а лакований матовий фасад з квітковим малюнком - з рамкового МДФ в кольорі "білий з золотом".
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Количество внешних выдвижных ящиков | 0 шт |
| Количество зеркал | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры шкафа | |
| Ширина шкафа | 870 мм |
| Глубина шкафа | 550 мм |
| Высота шкафа | 1940 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | ДСП |
| Внутреннее наполнение шкафа | |
| Штанга для одежды | 1 шт |
| Дополнительные характеристики шкафа | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Полное выдвижение ящика | Нет |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Нет |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Материал изготовления | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Дополнительные характеристики | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Задняя стенка | ДСП |
| Тип фасада шкафа | прямой |
| Наличие зеркала | Нет |
| Тип шкафа | распашной |