
12 681 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ФІЄРІЯ СКАЙ:
Комод 1060 в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Фієрія Скай - це елемент модульної системи "Фієрія" від виробника Скай. Комод з шістью висувними ящиками, виконаний в оригінальному дизайні. Ящики з ручками у вигляді трояндочок і фігурні ніжки прикрашені "позолотою". Елегантний комод входить до складу модульної системи Фієрія, яка призначена для створення затишної і комфортної обстановки в кімнаті маленької дівчинки. Комод є привабливим і функціональним предметом меблів в дитячій кімнаті.
Дитяча спальня «Фієрія» - це місце, де дитина проводить весь свій вільний час, тому в неї включено все необхідне для безпечного використання, а також виробник Скай, застосовує найсучасніші технології під час виготовлення, при цьому, не забуваючи про презентабельності кожного меблевого виробу. Якщо дитяча кімната вашої дитини не така велика, як вам хотілося б, у вас є можливість придбати кожен гарнітур окремо. Краса і витонченість здійснюється за рахунок бездоганного поєднання білого кольору корпусу, з золотистим обрамленням і звичайно ж ручок у формі квіточки. Ви можете самі спостерігати на фото, як же все-таки красиво весь набір виглядає разом, тому створіть казку для своєї принцеси і подаруйте їй радість.
Характеристики:
Матеріал:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 6 шт |
| Количество дверок | 0 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип опор | Ножки |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | ДСП |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Ножки | ДСП |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 106 см |
| Глубина комода | 46 см |
| Высота комода | 86 см |
| Дополнительные характеристики комода | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Полное выдвижение ящика | Да |
| Оснащение направляющих доводчиками | Нет |
| Плавное закрывание дверок | Да |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Декоративные элементы | Ручки |
| Форма фасада | прямой с выдвижными ящиками |