
10 721 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Ліжко односпальне в дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай стало частиною модульного набору "Доміно" Скай.
Ліжко практичне і привабливе для дитячої кімнати. Ліжко-тахта з двома висувними ящиками Доміно представлена в оригінальному дизайнерському рішенні в кольорі "горіх італійський": корпус виготовлений з ламінованого ДСП, а фасад - з МДФ. Односпальне ліжко зі спинкою і бортиками входить до складу модульної системи Доміно . Ліжко виконане в класичному стилі, з допомогою якого можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднанні з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносить в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлений гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острова і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Матерiал: ДСП, МДФ.
Розмiр спального мiсця: 80х190 см.
Розмiри:
Колiр: Білий/золото
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Нет |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех итальянский |
| Цвет | Орех |
| Наличие выдвижного ящика | Да |
| Наличие ниши для белья | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 190 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 194 см |
| Ширина кровати | 90 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 71 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | ДСП |
| Изголовье кровати | МДФ |
| Комплектация кровати | |
| Изголовье | Да |
| Изножье | Да |
| Ниша для белья | 0 шт |
| Выдвижной ящик | 2 шт |
| Прикроватная тумбочка | 0 шт |
| Комплект постельного белья | Нет |
| Дополнительные характеристики кровати | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Пользовательские характеристики | |
| Ножки | ДСП |
| Тип кровати | детская |
| Тип подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80*190 |