
6 355 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ ДИТЯЧОЇ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ДОМІНО СКАЙ:
Полиця навісна у дитячу кімнату з ДСП/МДФ Доміно Скай - це елемент модульної системи "Доміно" від виробника меблів Скай. Полиця навісна Антресоль - практична і приваблива для дитячої кімнати, яка розміщується над ліжком. Навісна антресоль входить до складу модульної системи Доміно, виконаної в романтичному класичному стилі, з допомогою якої можна облаштувати зручну і комфортну дитячу кімнату.
Меблі для дитячої Доміно включають в себе 10 різних за функціональним призначенням предметів. Відрізняючись відносно невеликою кількістю елементів, ця колекція дозволяє облаштувати дитячу кімнату максимально ефективно і комфортно. Дивно красивий, насичений відтінок «Горіх італійський» в поєднанні з цікавою обробкою меблевих фасадів додає приміщенню нотку романтизму і привносить в кімнату дух пригод. Корабельний стиль в дизайні колекції вгадується завдяки вишуканим фасадам зі вставками у вигляді жалюзі і темним деревним тонам, в яких оформлений гарнітур. Ці прекрасні дитячі меблі Доміно, напевно, припаде до смаку юним романтикам, адже хто з дівчат і хлопців не мріє про морські пригоди і піратів, про загублені острова і скарби, про далекі мандрі і океанські просторі?
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір: горіх італійський
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Тип мебели | полка навесная |
| Количество ярусов (полок) | 2 |
| Материал | МДФ |
| Длина | 1940 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 700 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |