
14 946 ₴
Передпокій Астор 110 з ДСП Скай практичні і привабливі меблі, що складаються з функціональних елементів, які зручно поєднуються між собою. Цей передпокій ідеально підійде для невеликого приміщення. Передпокій Астор виготовлений з ламінованого ДСП в оригінальному колірному рішенні: корпус - в кольорі "білий", а лакований фасад - в кольорі "платина". Передпокій "Астор" дозволить раціонально використовувати простір і додасть функціональності в кімнату. Даний набір комплектується зручним дзеркалом, висувними ящиками, місткою тумбою для взуття і вішалкою. Дзеркало не тільки візуально розширює простір, але і дозволяє побачити себе на весь зріст.
Характеристики:
Матеріал:
Розміри:
Колір:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Скай |
| Страна производитель | Украина |
| Тип прихожей | стандартная |
| Количество предметов | 4 |
| Цвет | Белый |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Состав комплекта | |
| Шкаф для одежды | 0 шт |
| Тумба для обуви | 1 шт |
| Зеркало | 1 шт |
| Вешалка для одежды | Да |
| Отделение для головных уборов | Нет |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ДСП |
| Фасады | ДСП |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры прихожей | |
| Длина | 1100 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 2100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Полки | ДСП |