
5 050 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Стіл письмовий офісний BIU100 Офіс Лайн Gerbor - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Стіл представлений в світлому відтінку Дуб Сонома. Характеризується простими строгими формами, місткими елементами, пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній».
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Матерiал: ЛДСП.
Розмiри:
Колiр:
Комплектація:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Нет |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Цвет | Дуб сонома |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 775 мм |
| Глубина | 700 мм |
| Длина | 1000 мм |
| Размеры столешницы | |
| Высота от пола | 775 мм |
| Глубина столешницы | 700 мм |
| Длина столешницы | 1000 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Опоры | металл |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |