


4 990 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Шафа для одягу офісна SZF 2D/79 з ДСП Офіс Лайн Gerborr - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Шафа являє собою просторе відділення з металевою штангою і полицею, яке закривається двома високими непрозорими дверцятами. Приємний світлий відтінок Дуба Сонома наповнить ваш кабінет світлом і подарує відчуття спокою. Міцна фурнітура забезпечує надійне з'єднання всіх деталей вироби.
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2210 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 550 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип фасада шкафа | распашной |
| Тип шкафа | линейный (прямой) |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Ширина | 790 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |