


1 710 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Книжкова шафа офісна REG53/114 Офіс Лайн Gerbor - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Вона відмінно підійде для вашого кабінету, вітальні, дитячій або навіть спальні. Такий меблевий атрибут допоможе функціонально зберігати ваші речі. Колірна схема вироби - (дуб Сонома) - привертає погляд і виглядає неймовірно стильно. Характеристики відрізняються якістю задіяних матеріалів при виготовленні і просторим типом конструкції. Корпус меблів виготовлений з ЛДСП, фасад - з аналогічного матеріалу.
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Характеристики:
Розміри:
Матеріали:
Колір:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество внутренних полок | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | книжный шкаф |
| Цвет | Дуб сонома |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Дополнительные характеристики | |
| Антресоль | Нет |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Габаритные размеры книжного шкафа | |
| Высота шкафа | 1140 мм |
| Глубина шкафа | 350 мм |
| Ширина шкафа | 525 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |