

4 820 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ ОФІС ЛАЙН GERBOR:
Шафа-пенал офісна REG2D/79/220 з ЛДСП Офіс Лайн Gerbor - це елемент модульної системи "Офіс Лайн" від виробника Gerbor. Якісна, класична, сучасна шафа, відмінно впишеться в будь-яке офісне приміщення. Корпус виготовляється з ДСП Виконується в кольорі: "Дуб Сонома". Є одним з елементів модульної серії Офіс Лайн.
Меблі Офіс-лайн Гербор - практична колекція від фабрики Gerbor-холдинг, призначена для офісних приміщень. Включає місткі стелажі, шафи, письмові столи декількох розмірів, які можуть бути об'єднані разом за допомогою кутової приставки. Світлий відтінок дуб Сонома, в якому виконані меблі Office-Line Gerbor, гармонує з пластиковими ручками і ніжками в кольорі «алюміній». Різноманітність елементів дозволяє обладнати робочі місця з максимальним комфортом.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 2210 мм |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Глубина | 350 мм |
| Количество створок (дверей) | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шкаф |
| Тип шкафа | модульный |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома |
| Ширина | 790 мм |
| Материал изготовления шкафа | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | шкаф-пенал |
| Тип фасада | прямой |
| Тип фасада шкафа | прямой |