



14 490 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR:
Стіл письмовий 158 у кабінет з ДСП/МДФ Соната Gerbor - це елемент модульної системи "Соната" від виробника Gerbor. Містить полицю для клавіатури, два висувних ящика і два закритих відділення з полицею всередині кожного. Стіл обладнаний металевими декоративними ручками, навісними петлями SLID-ON і роликовими напрямними, що забезпечують повне висування ящиків. Злегка виступає цоколь і надає стійкості. Фрезерована рамка фасадів підкреслює класичний стиль колекції.
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Матерiал: ДСП/МДФ
Розмiри:
Колiр:
Комплектація:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Наличие выдвижной полки для клавиатуры | Да |
| Наличие надстройки | Нет |
| Наличие подставки под системный блок | не предусмотрена |
| Состояние | Новое |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Возможность регулировки высоты столешницы | Нет |
| Возможность регулировки угла наклона столешницы | Нет |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Габаритные размеры стола | |
| Высота | 770 мм |
| Глубина | 680 мм |
| Длина | 1580 мм |
| Размеры столешницы | |
| Глубина столешницы | 660 мм |
| Длина столешницы | 1580 мм |
| Комплектация | |
| Навесной шкаф | Нет |
| Навесные полки | Нет |
| Полка для оргтехники | Нет |
| Шкаф-пенал | Нет |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Количество дверок | 2 |
| Опоры | ДСП |
| Полки | ДСП |
| Тумба в комплекте | Да |
| Форма столешницы стола | прямоугольная |