


6 160 ₴
УСІ ЕЛЕМЕНТИ МОДУЛЬНОЇ СИСТЕМИ СОНАТА GERBOR:
Тумба для взуття 3d з ДСП/МДФ Соната Gerbor - елемент модульної системи Sonata від фабрики Gerbor-холдинг. Масивний цоколь, патиновані ручки і стильні МДФ накладки надають виробу особливий шарм і вишуканість. Досить таки місткі відкидні відділення, оснащені спеціально розробленими полицями, на яких зручно розмістити взуття навіть самої великої родини.
Меблі Соната Гербор - класична колекція від фабрики Gerbor-холдинг. Представлена в благородному каштановому кольорі. Характеризуються вишуканим дизайном цоколів, карнизів і дверцят, стеклами з фрезерованими краями і витонченими патиновими ручками. Різноманітність елементів меблів Sonata Gerbor дозволяє створювати цікаві комплекти для вітальні, їдальні, спальні, кабінету або передпокою, наповнюючи інтер'єр духом минулих епох.
Характеристики:
Колір:
Матеріал:
Розміри:

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gerbor |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Состояние | Новое |
| Форма тумбы | прямая |
| Цвет (оттенок) мебели | Каштан |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 1210 мм |
| Глубина | 190 мм |
| Ширина | 720 мм |
| Комплектация | |
| Дверка | 3 шт |
| Подставка под зонты (зонтовница) | Нет |
| Сиденье для обувания | Нет |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Ножки | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
| Фасады | МДФ |
| Дополнительные характеристики | |
| Наличие декоративной подсветки | Нет |
| Оснащение колесиков системой фиксации | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип мебели | тумба |
| Тип опор | Подпятник |