




994 ₴
Стілець зі спинкою M-05 чорний Vetro Mebel - це зручний стілець, який відмінно підійде для кухні, столової, а також стане чудовим рішенням для організації масових заходів, для використання в конференц-залах, шоу-румах чи залах очікування. Стілець легко підтримувати в чистоті адже він виготовлений з пластику, достатньо вологого протирання і всіх плями зникнуть.
Злегка вигнуті сидіння і спинка сприяють правильному положенню спини під час сидіння. В якості основи використовується каркас з натуральної деревини, що укріплена за рахунок металевих елементів.
Стілець M-05 - це стильне і практичне рішення для відкритих просторів та домашнього використання.
Колір:
Матеріал:
Розміри стільця:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vetro Mebel |
| Страна производитель | Украина |
| Вариант сиденья | Жесткое |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество опор | 4 (шт.) |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стул |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Черный |
| Цвет (оттенок) мебели | Черный |
| Цвет каркаса | Бук натуральный |
| Цвет обивки | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 830 мм |
| Глубина | 470 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Сиденье | пластик |
| Спинка | пластик |