
от 1 110 ₴
Колонна МЛ від виробника Модуль Люкс притягує погляди своєю легкістю та граційністю . Колонна стане вишуканим елементом і окрасою Вашого інтер'єру . Виготовляється у кольорах: темний горіх, білий та бежевий.
Матеріал: дерево, МДФ
Розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Тип изделия | Колонна |
| Материал | Дерево |
| Покрытие | Лак |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 640 мм |
| Длина | 300 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Диаметр | 300 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір деревини | білий |