
от 1 244 ₴
Підставка під телефон від Модуль Люкс, витончена ніжка, цікавий дизайн підійде до будь-якого інтер'єру Вашої вітальні, чи прихожої. Виготовляється у кольорах: темний горіх, білий та бежевий.
Матеріал: дерево, МДФ
Розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Материал | Дерево |
| Тип | Подставка для растений |
| Высота подставки | 640 мм |
| Глубина подставки | 300 мм |
| Вариант установки подставки | пол |
| Место эксплуатации | Дом |
| Ширина подставки | 450 мм |
| Цвет | Белый |