
от 9 185 ₴
Комод "Камелія" від українського виробника Модуль Люкс — не тільки красивий елемент меблів, але й ще функціональне доповнення обстановки. Комод створено в лаконічному дизайні. Для його оформлення вибрано класичний стиль, основні властивості якого - природність, легкість і ненав'язливість. Для виготовлення комоду використовуються натуральні, природні матеріали. Достатньо зручний у використанні, так як має чотири глибокі шухлядки.
Матеріал: ЛДСП, МДФ
Розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления комода | |
| Столешница | МДФ шпонированный |
| Фасады | МДФ шпонированный |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 86 см |
| Глубина комода | 51 см |
| Высота комода | 110 см |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма фасада | с выдвижными ящиками |
| Корпус (каркас) | ЛДСП |
| колір комоду | білий |