
от 8 657 ₴
Комод “Блюз” від виробника Модуль Люкс незамінний в любій спальні. Наявність чотирьох шухляд робить комод не тільки красивим, але ще й функціональним доповненням інтер'єру.
Фасад комода виконаний із облицьованої дубовим шпоном плити МДФ. Виїзні шухляди закриваються безшумно. Елементи ручної різьби на фасадах, виділяють їх на загальному плані, малюнок на шухлядах розташовано симетрично, поверхні оброблено акуратно і якісно. Верхній ящик комода поділено на дві секції.
Матеріал: ЛДСП, МДФ
Розміри:
Доступні кольори:
| Основные | |
|---|---|
| Количество выдвижных ящиков | 4 шт |
| Форма фасада | прямой |
| Комплектация зеркалом | Нет |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Тип опор | Ножки |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Лак |
| Материал изготовления комода | |
| Корпус (каркас) | МДФ ламинированный |
| Фасады | МДФ шпонированный |
| Ножки | натуральное дерево |
| Декоративные элементы | натуральное дерево |
| Габаритные размеры комода | |
| Ширина комода | 86 см |
| Глубина комода | 51 см |
| Высота комода | 98 см |
| Користувацькi характеристики | |
| колір комоду | темний горіх |
| Пользовательские характеристики | |
| Столешница | ЛДСП |