


2 562 ₴
Тумбочка “Камелія нова” прекрасно виглядатиме в інтер'єрі будь-якої спальні. Компактна та функціональна тумба, має дві шухляди. Каркас виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів. Виготовляється у кольорах: темний горіх, білий, бежевий.
Габаритні розміри тумби
Матеріал виготовлення тумби
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Количество выдвижных ящиков | 2 шт |
| Состояние | Новое |
| Тип опор | Ножки |
| Тип тумбы | прямая |
| Габаритные размеры тумбы | |
| Высота тумбы | 80 см |
| Глубина тумбы | 44 см |
| Ширина тумбы | 100 см |
| Материал изготовления тумбы | |
| Корпус тумбы | МДФ шпонированный |
| Ножки | натуральное дерево |
| Фасады тумбы | МДФ шпонированный |
| Користувацькi характеристики | |
| Форма фасада | прямая |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | темний горіх |