


1 925 ₴
Стілець Честер від української меблевої фабрики Модуль Люкс. Модель створена для комфортного проведення часу за столом. Стілець виготовлений із натурального дерева. Сидіння обтягнуте м'якою меблевою тканиною, висока спинка створена в цікавому витонченому дизайні, що підійде для інтер'єру будь-якої вітальні, кухні, чи столової кімнати.
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Нет |
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | натуральное дерево |
| Каркас кресла | натуральное дерево |
| Спинка | натуральное дерево |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 440 мм |
| Высота | 1015 мм |
| Користувацькi характеристики | |
| Сиденье | кожзам |
| колір стільця | темний горіх |